Size nasıl yardımcı olabiliriz ? +90(216) 484 04 20

KurumsalTOPRAK BAG.ELM.ELK.HIRD.LTD ŞTİ olarak sektöre adım attığımız günden bu yana elde ettiğimiz deneyimleri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde aktarmak ve bu deneyimleri hizmete çevirmek adına huzurlarınıza çıkıyoruz. Kaliteli kadromuza her geçen gün bir yeni profesyonel daha ekleyerek ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile sektörde fark yaramaya devam ediyoruz.

İnşaat malzemeleri, hırdavat malzemeleri, mekanik malzemeleri, havalandırma profilleri gibi benzer ürün grupları ve kategorilerde hizmet veren firmamız, uygun fiyatları ile de yüzleri güldürmeye devam ediyor. Kalite ve güler yüzlü hizmet mottosu ile yoluna devam eden firmamız, elinden gelenin en iyisini yapmak adına eleştirilerinizi de kabul ediyor ve sizin desteğiniz ile birlikte bu yolda emin adımlarla ilerliyor.

Toprak Bağlantı olarak sektörün lideri olmaya devam ediyor ve siz değerli müşterilerimizin ek taleplerine de en uygun şekilde yanıt vermeye devam ediyoruz. Uygun fiyat, güler yüzlü hizmet ve kaliteli ürün anlayışından sapmadan sektörel gelişime de katkı sağlamaya devam ediyoruz.


E-Bülten aboneliği ile iletişimde olun

Kurumsal

TOPRAK BAG.ELM.ELK.HIRD.LTD ŞTİ olarak sektöre adım attığımız günden bu yana elde ettiğimiz deneyimleri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde aktarmak ve bu deneyimleri hizmete çevirmek adına huzurlarınıza çıkıyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

world-map

Tüm bildiklerinizi unutun iletişimde kusursuz bir firma ile tanışmaya hazırmısınız ?

Tel: +90(216) 484 04 20
Faks : +90(216) 484 04 21
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.